Zaświadczenia o WYNIKACH EGZAMINU ÓSMOKLASISTY wydawane będą 3 lipca (piątek) w godzinach 7.30-15.30, w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Ustroniu.
Zaświadczenie odebrać może uczeń, jego rodzic/opiekun prawny lub inna dorosła osoba na podstawie imiennego upoważnienia rodzica/opiekuna prawnego ucznia.











