To już prawie wakacje! Ostatnie dni, by spędzić czas ze swoją klasą i zacieśnić relacje koleżeńskie. W środę 24 czerwca spotkaliśmy się w Piekarni-Cukierni Bethlehem w Międzyświeciu, gdzie spędziliśmy aktywne dopołudnie pełne zabaw, gier i rozgrywek sportowych. Atrakcją były lody i inne smakołyki zakupione samodzielnie przez naszych (jeszcze) pierwszaków - taka matematyka w praktyce... Zaliczona wzorowo!
Tekst: A. Swientek
Zdjęcia: J. Herczyk, A. Swientek










