Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ognisko kl. 6a

Utworzono dnia 23.06.2026

We wtorek - 23 czerwca, uczniowie klasy 6a spotkali się w świetlicy w Bładnicach, aby wspólnie spędzić czas poza szkolną ławką. Była to świetna okazja do integracji, rozmów, śmiechu i wspólnej zabawy. Największą atrakcją było oczywiście ognisko, przy którym nie zabrakło pieczonych kiełbasek i miłej atmosfery. Uczniowie aktywnie spędzali czas, grając w piłkę i korzystając z pięknej, choć bardzo gorącej pogody. Mimo wysokiej temperatury wszystkim dopisywały humory, a wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci. Takie spotkania pokazują, jak ważna jest wspólna zabawa, budowanie relacji i czas spędzony razem poza szkołą.

 

Tekst: A. Giza
Zdjęcia i film: A. Giza, D. Pietrzycka-Rejowicz

 

ZDJĘCIA:
https://photos.app.goo.gl/QEbwAKJxf5dJfa7K9

FILM:
https://youtube.com/shorts/ZLC8_kSLtoI

Dziennik elektroniczny

Dla uczniów i rodziców:


Dla pracowników:

Przedszkole nr 6 w Ustroniu

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Facebook

Ochrona danych osobowych