ABSOLWENCI SZKOŁY

 

2010/2011 - 2015/2016

dyrektor: mgr Roman Langhammer

wychowawca: mgr Ireneusz Bosak

uczniowie: Babiarz Filip, Bednarczyk Joanna, Chync Wiktoria, Dytko Rafał, Fiedor Kamil, Grabowski Krzysztof, Grochowska Patrycja, Heczko Szymon, Jaworski Tyberiusz, Klajmon Filip, Kluz Kacper, Krysiński Krzysztof, Kuboszek Jakub, Lisek Jakub, Medwid Liana, Mikler Konrad, Misiniec Szymon, Niemczyk Samuel, Nowak Patryk, Poloczek Kacper, Stanna Karolina, Tomiczek Oliwia, Wąsek Agata, Wesołowski Dominik

2009/2010 - 2014/2015

p.o. dyrektora: mgr Roman Langhammer

wychowawca: mgr Gustaw Chraścina

uczniowie: Balewski Maksymilian, Bułka Krzysztof, Bury Angelika, Chrapek Szymon, Cichoń Mikołaj, Grudzień Magdalena, Janik Nikodem, Jaworski Jakub, Kohut Jakub, Kohut Kacper, Konderla Weronika, Kusiak Noemi, Nowak Kacper, Pawlitko Kacper, Pinkas Paweł, Raszka Dominika, Saniternik Fabian, Studnicka Marika, Szalbot Patryk, Tomaszko Tomasz, Żmija Maciej

2008/2009 - 2013/2014

dyrektor: mgr Izabela Strzałkowska

wychowawca: mgr Roman Langhammer

uczniowie: Balcar Marta, Brzuskiewicz Michał, Chrapek Izabela, Chwistek Bartosz, Gancarz Magda, Gancarz Paulina, Gibbins Kenneth, Gruszczyk Filip, Kuś Szymon, Puzoń Julia, Rzepka Eliza, Skwarło Dawid, Skwarło Patryk, Szczerba Ewelina, Sztwiorok Benedykt, Worek Dawid

 

dyrektor: mgr Izabela Strzałkowska

wychowawca: mgr Jolanta Nowak

uczniowie:   Bańka Alicja, Cabrera-Blanco Andrea, Cieślar Mateusz, Dyczka Kinga, Dytko Anna, Fober Wiktoria, Górniok Edyta, Jakubiec Sebastian, Kluz Nikola, Kubacki Jakub, Medwid Szymon, Olma Izabela, Puchała Patryk, Sosna Weronika, Stec Laura, Stoły Natalia, Szary Przemysław, Świeży Żaneta

 

2007/2008 - 2012/2013

wz. dyrektora: mgr Roman Langhammer

wychowawca: mgr Rajmund Raszyk

uczniowie: Cieślar Kamila, Jaworska Patrycja, Kojma Kamil, Kukuczka Patryk, Lipus Jakub, Łukasiak Szymon, Macura Michalina, Michalski Krystian, Mrózek Michał, Siąkała Beata, Tomaszko Natalia

 

 

wz. dyrektora: mgr Roman Langhammer

wychowawca: mgr Lucyna Raszka

uczniowie:   Bednarczyk   Elżbieta,   Cholewa   Julian,   Figzał   Daria, Gołębiewski  Szymon,  Janczar  Edyta,  Konkol  Łukasz,  Krzemień  Natalia, Kudełka Tomasz, Noszczyk Dominika, Pinkas Magdalena, Sikora Joanna, Szpin Tomasz, Tatar Paulina, Worek Mateusz, Wójcik Angelika, Wyka Kacper, Zając Konrad

 

2006/2007 - 2011/2012

dyrektor: mgr Izabela Strzałkowska

wychowawca: mgr Gustaw Chraścina

Nierodzim, 2006-2012...

uczniowie: Bombelka Sabina, Burawa Patryk, Chrapek Martyna, Chraścina Adam, Czarny Michał, Czekan Monika, Dadok Marcin, Dubiel Patryk, Jenkner Aleksandra, Klajmon Jakub, Najda Dawid, Papoń Patryk, Sieroń Klaudia, Stoły Anna, Troszok Dorota, Wojciech Patrycja.

2005/2006 - 2010/2011

dyrektor: mgr Izabela Strzałkowska

wychowawca: mgr Helena Panasiuk

Nierodzim, 2005-2011...

uczniowie: Bańka Patrycja, Bombelka Aleksandra, Bombelka Patrycja, Branc Jakub, Brodacz Adrian, Chrapek Wiktoria, Czyż Marcin, Dawid Sonia, Duda Szymon, Garba Sara, Gardaś Michał, Jaworski Arkadiusz, Klus Barbara, Kohut Przemysław, Kostka Kacper, Krzemień Patrycja, Kurowska Justyna, Legierski Tomasz, Lipus Kamila, Lupa Magnus, Madzia Dawid, Marianek Izabela, Misiniec Łukasz, Mrózek Krzysztof, Pezda Weronika, Rusin Joanna, Rybica Sebastian, Rymorz Karolina, Świeży Gerard.

[wróć]